Basketbalový koš Galaxy od holandské značky Exit Toys se vyznačuje velkou odolností a pevností, takže je vhodný pro děti i pro zkušené hráče basketbalu. Basketbalový koš je vybaven také kvalitní bílou síťkou. Koš má průměr 45 cm a lze jej připojit na basketbalové systémy typu Galaxy, Comet a Polestar od Exit Toys. S tímto krásným basketbalovým košem se pobaví celá rodina, procvičí si přesnost při střelbě na koš, driblování a blokování.
Holandská značka Exit Toys již dlouhá léta přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Basketbalové systémy se vyznačují pravým holandským stylem a pomáhají chlapcům a dívkám zdravě sportovat na čerstvém vzduchu.
Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno v Nizozemsku |
| Rozměry produktu | 62 cm |
| Celková výška | 62 cm |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Barva | zelená |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...