Dřevěné korálky v taštičce Wooden Bead-Set in Bag Eichhorn 388 dílků růžová zelená nebo modrá od 4 let

Popis produktu

Dřevěné korálky Wooden Bead-Set in Bag od německé značky Eichhorn představují skvělý dárek pro všechny šikovné a kreativní děti od 4 let. Bohatá 388dílná sada obsahuje tkaničky, ukončení a dřevěné korálky různých tvarů a barev, se kterými si děti otestují své dovednosti a schopnosti při výrobě vlastních originálních šperků. Dřevěné korálky jsou vyrobeny z prvotřídního javorového dřeva, přinesou dětem originální spojení s přírodou, trénují si jemnou motoriku a cit pro detail.

Korálky nabízíme ve 3 barevných variantách: růžové, zelené nebo modré. Uvedená cena platí za 1 kus, při objednávce uveďte do poznámky, o jaký typ korálků máte zájem. Pestré barvy na korálcích povzbuzují dětskou fantazii a představivost, získávají cit pro design a estetiku. Kreativní sada potěší zejména holčičky, které si mohou vyrábět vlastní šperky a hrát si na princezny. Jsou dodávány v kvalitní uzavíratelné taštičce, takže se dají snadno přenášet a děti si je budou moci kamkoli brát s sebou.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám prvotřídní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu7*13*6 cm
Rozměry balení32*24*42
Hmotnost207 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.