Konvička malá Garden&Seasons Écoiffier 0,8 litru zelená/tyrkysová od 18 měsíců

Popis produktu

Malá konvička Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je moderní dětská konev na vodu, vyhotovená v tyrkysové nebo zelené barvě s nálepkou ptáčka. Uvedená cena platí jen za 1 kus. Konev pro děti je z kvalitního plastu a je vhodná i na hru do písku nebo zalévání květinek a rostlin. Její rukojeť je přizpůsobena malým dětským ručičkám, umožňuje snadnou manipulaci. Rozměry jedné konvičky jsou 26*9*18 cm a její objem je 0,8 litru. Využijí ji děti již od 18 měsíců při hře na zahrádkáře, na písku i u vody.

Prostřednictvím této hračky na zahradu se rozvíjí logické myšlení, protože děti zjišťují, jak fungují zahradní nástroje a na co se používají. Se zahradními hračkami se děti přibližují světu dospělých, hrou na povolání se u nich rozvíjí pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost a fantazie. Dále se prostřednictvím soupravy pro zahradníky rozvíjí u dětí i jemná motorika a pohybové dovednosti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*9*18 cm
Celková výška26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,08 kg
Objem L0,8 l
Barvazelená,tyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.