Kontejnerový jeřáb AquaPlay je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay a má dokonce 360 ° pohyblivé rameno. Součástí balení je také loďka s kontejnerem, kterou mohou děti šikovně zvednout jeřábem a přesunout na potřebné místo. Tento doplněk v podobě jeřábu s loďkou pozvedne hru s každou vodní dráhou AquaPlay na vyšší úroveň. Jeřáb dětičky jednoduše položí nad jakýkoliv vodní kanál a pak už jen zachytí loď, která se plaví přehradou. Díky této hračce se děti naučí opět něco nového o tom, jak fungují vodní přehrady, jaký má voda tlak a jak to vypadá v přístavu.
AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Německo |
| Rozměry produktu | 31*18*30 cm |
| Celková výška | 30 cm |
| Rozměry balení | 35*23*34 cm |
| Celková délka | 31 cm |
| UV filtr | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Barva | žlutá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ano |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...