Basketbalová konstrukce s deskou a flexibilním košem Galaxy portable basketball black edition Exit Toys ocelová přenosná nastavitelná výška

Popis produktu

Basketbalová konstrukce s deskou a košem Galaxy Black Edition od holandské značky Exit Toys je skvělým dárkem pro všechny děti a dospělé, kteří si rádi zahrají basketbal. Robustní konstrukce je vybavena kvalitními 3 kolečky, takže ji dokážete snadno přesouvat jakýmkoli směrem, aniž byste museli sklápět koš. Pevná galvanizovaná ocelová konstrukce s práškovou barvou skvěle odolává korozi, zachová si svůj krásný vzhled po dlouhá léta. O stabilitu při hře se postará protiváha v zadní části konstrukce, která obsahuje 3 pytle, které dokážete naplnit celkem až 165 kg písku.

Černo-zelená odrazová deska z prvotřídního plastu s flexibilním košem se síťkou, který umožní basketbalistům trénovat efektní triky. Celková výška basketbalového koše s deskou lze jednoduše nastavit díky patentovanému systému ve výšce 230, 245, 260, 285 nebo 305 cm, takže si basketbal zahrají jak děti, tak zkušení hráči. Basketbalové systémy Exit Toys se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování a odolávají i nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Holandská značka Exit Toys již dlouhé roky přináší dětem i dospělým prvotřídní outdoor hračky. Produkty Exit Toys splňují i ta nejpřísnější kritéria kvality a normy Evropské unie, jsou držiteli certifikací TÜV, CE, EN71. Basketbalové systémy se vyznačují pravým holandským stylem a pomáhají chlapcům a dívkám zdravě sportovat na čerstvém vzduchu, zlepšovat si koordinaci ruka-oko a reflexy. Rovněž si zpevňují svalstvo na rukou a nohou, trénují si přesnost při trefování se do koše.

Vlastnosti:

  • průměr koše 45 cm
  • černo-zelená odrazová deska 116*77 cm o tloušťce 35 mm
  • galvanizovaná ocelová konstrukce s práškovou barvou
  • průměr rámu 89 mm
  • celkové rozměry 365*117*220 cm
  • celková váha 68 kg
  • doba montáže (2 osoby – 240 minut)
  • holandská značka Exit Toys


Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit, pokud bylo vyjmuto z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Nizozemsku
Rozměry produktu365*117*220 cm
Hmotnost68 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.