Konstrukce k autosedačce RC2 ISOFIX base Red Castle skupina 0

Popis produktu

Základna ISOFIX Red Castle je kvalitní a praktická konstrukce k dětské autosedačce RC2, díky které se stane montáž autosedačky skutečně rychlá a efektivní. ISOFIX je standardizovaný systém připojení dětské autosedačky k automobilu. Skládá se z pevně ukotvených úchytů na vozidle ke karosérii a z úchytek na autosedačce, které do nich zapadají. Systém uchycení je tak mnohem pevnější a odolnější. Konstrukce ISOFIX je vhodná pro miminka již od narození (skupina 0). Kotevní body ISOFIX jsou integrovány ve většině nových vozidel, doporučujeme zjistit, zda je podporováno i ve vašem automobilu.

Díky ISOFIX konstrukci si můžete být jisti, že je vaše dítě v autosedačce chráněno tím nejlepším systémem na trhu. Nabízí pro dítě nejvyšší možnou ochranu a bezpečnost. Lidé často připojují dětské sedačky pouze pomocí bezpečnostních pásů, přičemž je připojují chybně, nebo je nepřipojí vůbec. Systém ISOFIX zabrání chybám při instalaci autosedačky, které se mohou objevit, pokud ji připevňujete pouze s pomocí klasického bezpečnostního pásu. V případě, že máte v rodině dvě auta a více dětí, oceníte i čas, který vám ISOFIX ušetří při přehazování autosedaček z auta do auta.

Nejdůležitější úloha rodičů je zajistit ochranu a bezpečnost dětí při cestování. Při nákupu autosedaček a bezpečnostních doplňků si vybírejte pouze certifikované a kvalitní produkty. Základna ISOFIX od Red Castle patří k nejmodernějším bezpečnostním systémům, je kompatibilní s autosedačkou RC2 a spolu nabídnou dětem pocit jistoty a pohodlí. Cesta autem bude pro ně příjemnější a rodiče budou spokojeni, že poskytli dítěti maximální ochranu.

O Red Castle

Francouzská značka Red Castle přináší rodičům a dětem inovativní produkty, které jsou vyrobeny z eko-friendly materiálů a neobsahují žádné těžké kovy či škodlivá barviva. Designéři značky Red Castle si zakládají na moderním designu, ale ještě důležitější je pro ně prvotřídní kvalita a bezpečnost dětí, proto produkty Red Castle splňují nejvyšší kritéria kvality, které pravidelně kontrolují nezávislé laboratoře.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Barvačerná
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...