Koník na skákání Horse Ride on Mondo gumový hnědý od 18 měsíců

Popis produktu

Koník na skákání Horse Ride On od italského výrobce Mondo je výborná hračka pro všechny děti a zejména dívky od 3 let. Nádherný hnědý koník poslouží dítěti na skákání, přičemž se ho bude držet za ouška. Koník je vyhotoven z kvalitního gumového materiálu, vyznačuje se vysokou stabilitou. Robustní koník má rozměry 65*27*50 cm. Realistický vzhled potěší každé dítě, užijí si spoustu zábavy a radosti při hře na kovboje divokého západu.

Skákací hračky pro děti, nebo hopsadla, jsou velmi zábavnou a tradiční hračkou pro děti již dlouhá léta. Dítě si na hopsadlo sedne, chytí se gumových držadel a odráží se nohama, čímž na něm vsedě skáče. Skákat se dá i uvnitř i venku. Kromě velké zábavy jde i o zdravý aerobní pohyb, který je pro správný vývoj dítěte důležitý. Jde o bezpečnou hračku, která aktivně podporuje pohybové aktivity dětí.

Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů i z PVC, dodržuje přísné bezpečnostní normy stanovené Evropskou unií a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětská skákadla.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu65*27*50 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení19*14*30 cm
Celková délka65 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvahnědá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné