Komín jako doplněk k dětskému domečku Smoby Neo Jura Lodge a Zahradník s UV filtrem

Popis produktu

Francouzský výrobce Smoby nabízí k dětským domečkům praktické příslušenství a doplňky, kterými potěšíte každé dítě. Nabízíme vám praktický komín, bez kterého se neobejde žádná střecha domku a díky němu budou mít děti mnohem realističtější zážitek při svých hrách v domečku a kolem něj. Komín je vyhotoven v zelené barvě a ve stejném odstínu jako domeček, takže spolu ladí barevně i designově.

Komín k dětským domečkům má pevné dvojité plastové stěny, je vyroben nejmodernějším výrobním procesem Blow Molding, stejně jako všechny domečky Smoby. Komín je stabilní a odolný vůči povětrnostním vlivům a zároveň je jeho povrch jemný a sametový na dotek. Má příjemné oblé hrany, takže se děti nemusí bát zranění. Barva na komíně nevybledne ani po dlouhém čase zásluhou anti UV filtru a zachová si své krásné a zářivé barvy po dlouhá léta, i přes nepříznivé počasí. Rozměry komína jsou 25*25*22 cm. Komín se jednoduše nasadí na domek, montáž je velmi snadná.

Moderní komín od Smoby svým originálním francouzským vzhledem pomáhá v kombinaci s domečkem rozvíjet u chlapců a dívek fantazii a představivost, přibližují se světu dospělých a učí se zodpovědnosti. Doplňky k domečkům jsou pro děti velmi důležité, umožňují jim zkoumat různé vylepšení na domečku a vydrží si v něm hrát dlouhá léta. Každý doplněk k dětskému domku nabízí nové možnosti jeho využití a zabaví se s ním více dětí.

Komín je vhodný pro domečky:

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu25*25*22 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,26 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.