Kolotoč nad postýlku Cotoons Smoby s hudbou a světlem pro nejmenší modrý

Popis produktu

Smoby kolotoč nad postýlku Cotoons je nádherná multifunkční hračka vhodná pro nejmenší chlapce od 0 měsíců. Dětský kolotoč se přizpůsobí každé postýlce pro miminko, protože se dá připevnit z boční strany pomocí stojanu se šroubem. Je připevněn stabilně, takže se nemusíte bát o své nejmenší. Je laděný v bílo-modré barvě a má tvar květu. Kvítek má na stonku několik plastových lístků a také po něm leze jedna pohádková postavička Cotoons. Na květince jsou zavěšeny několik pestrobarevné zvířátka a malé kvítky, které se točí nad hlavičkou miminka. Děťátko upoutají a zklidní, mohou se na ně dívat před spaním. Na vrchní části květu jsou 3 tlačítka na vypnutí a zapnutí světla a hudby. Ve tmě kvítek po stisku svítí něžným barevným světlem, které se odráží na stěnách pokoje a působí na děťátko uklidňujícím dojmem, aby se nebálo tmy. Vynikajícím doplňkem ke kolotoči pro miminka je ovladač ve tvaru růžové slzičky, kterým se dá zapnout hudba a světlo na kolotoči.

Noc ve tmě může být pro nejmenší děti někdy příliš stresující a strašidelná. Pokud máte problém s Uspáváním děťátka, jedním z řešení problému může být zakoupení tohoto nádherného a tak praktického doplňku do dětského pokoje. Světélko a uspávací hračka v jednom zažene obavy z tmy a přinese vašim nejmenším ratolestem sladké sny. Pohádkové postavičky Cotoons děti uklidní a potěší před každým spánkem. Hračka může posloužit i jako prostředek k objevování a poznávání nového světa pro nejmenší, kteří se díky takovéto multifunkční hračce snadněji orientují na vnější svět a vnější podněty. Tento bílo-modrý doplněk do dětské postýlky se nejlépe hodí pro nejmenší chlapce. Kolotoč hraje samostatně 10 minut, ale pomocí ovladače lze zapnout na 40 minut, abyste nevyrušovali děťátko.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Kolotoč nad postýlku je ideální dárek pro nejmenší děti. Oblé hrany na hračkách Smoby slouží jako preventivní ochrana před zraněním dětí a jsou zárukou maximální bezpečnosti. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů. Dětský kolotoč je výhercem soutěže Grand Prix Marketing Innovation 2015.

Vlastnosti

 • kolotoč nad postýlku miminka
 • pohádkový motiv, tvar květu
 • modrá barva pro chlapce
 • ve tmě svítí
 • hraje hezké melodie
 • hraje 10 nebo 40 minut
 • ovládání pomocí ovladače
 • snadné připevnění na postýlku
 • ideální na uspávání miminka
 • kvalitní plast, který je sametově jemný na dotek
 • kvalitní francouzský výrobek
 • výherce soutěže Grand Prix Marketing Innovation 2015
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu46*57*22 cm
Rozměry balení40*10*35 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,23
NoteBattery: 2x AAA/LR3, 3x AA/LR6
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.