Kolotoč nad postýlku Flower Cotoons Smoby s motýlky, hudbou a světlem pro nejmenší růžový

Popis produktu

Dětský kolotoč nad postýlku Cotoons je nádherná multifunkční hračka vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců. Dětský kolotoč se dá velmi snadno připevnit na postýlku z boční strany pomocí šroubu, přizpůsobí se tloušťce postýlky. Je laděný v zeleno-růžových barvách a má tvar květu. Tento jedinečný kolotoč nad postýlku dělá společnost vašemu děťátku a hraje 4 různé melodie. Kolotoč promítá kytičky a motýlky na strop, jemné tlumené světlo dítě uklidňuje a světlo mění barvu. Kolotoč obsahuje dálkové ovládání a díky němu dítě neprobudíte manipulací při jeho zapínání nebo vypínání. Kvítek má na stonku několik plastových lístků a také po něm leze jedna pohádková postavička z oblíbeného seriálu Cotoons Smoby. Na květince jsou zavěšeny různé pestrobarevné hračky, které se točí nad hlavičkou miminka.

Děťátko upoutají a uklidní, mohou se na ně dívat před spaním. Na vrchní části květu jsou tlačítka pro různé zvukové a světelné efekty. Pro fungování kolotoče jsou zapotřebí 2x AA/LR6 a 2x AAA/LR03 baterie, které nejsou součástí balení. Celková výška kolotoče je 57 cm. Noc ve tmě může být pro nejmenší děti někdy příliš stresující a strašidelná. Pokud máte problém s uspáváním děťátka, jedním z řešení problému může být zakoupení tohoto nádherného a tak praktického doplňku do dětského pokoje. Světýlko a uspávací hračka v jednom zažene obavy z tmy a přinese vašim nejmenším ratolestem sladké sny. Pohádkové postavičky Cotoons děti uklidní a potěší před každým spánkem. Hračka může posloužit i jako prostředek k objevování a poznávání nového světa pro nejmenší, kteří se díky takové multifunkční hračce snadněji orientují na vnější svět a vnější podněty. Tento doplněk do dětské postýlky se nejlépe hodí pro nejmenší holčičky. Kolotoč hraje samostatně 10 minut, pomocí ovladače lze zapnout na 40 minut, abyste nemuseli rušit odpočívající miminko.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky Smoby mají oblé hrany, které jsou jemné a hlaďoučké na dotek, chrání děťátko před zraněním. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší dítko a je to ideální dárek pro nejmenší děti. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Vlastnosti

 • kolotoč nad postýlku miminka
 • pohádkový motiv, tvar květu
 • růžová barva pro holčičky
 • ve tmě svítí
 • hraje pěkné melodie
 • hraje 10 nebo 40 minut
 • ovládání pomocí dálkového ovladače
 • snadné připevnění na postýlku
 • ideální na uspávání miminka
 • kvalitní plast, který je sametově jemný na dotyk
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu46*22*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení40*10*35 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,12 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6, 2 x AAA/LR03 not included
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.