Koloběžka SkiScooter lyžování na silnici smarTrike Z5 Blue modro-černá od 5 let

Popis produktu

SkiScooter smarTrike je jedinečný produkt od výrobce smarTrike, který vašim dětem nabízí zážitek z jízdy jako během lyžování. Revoluční produkt SkiScooter Z7 v atraktivní modro-černé barvě okouzlí každého, protože na trhu hraček nemá konkurenci. Kombinuje v sobě několik patentovaných funkcí a díky tomu se této inovativní hračce prostě nedá odolat. Řídítka na koloběžce se dají naklánět a zatahovat, což umožňuje její naklonění ze strany na stranu, ale i dopředu. Mají nastavitelnou výšku, proto se plně přizpůsobí potřebám dítěte. Při jízdě má dítě po celou dobu koloběžku pod kontrolou, bez ohledu na rychlost jízdy.

Dvoustupňové podnožky (stupačky) se naklánějí, urychlují pohyb a přizpůsobují se přirozenému pohybu těla jako během lyžování. Dají se nastavit do pozice zamčené a pohyblivé. Flexibilní spodní tyče koloběžky se přizpůsobují měnící se výšce a povrchu. Dítě má jízdu na koloběžce pod kontrolou, bez ohledu na to, jakou rychlostí se pohybuje. Patentovaný pružinový systém vytváří odpor, který generuje zrychlení, přičemž vzniká jedinečný freestyle zážitek z jízdy, přesně jako při lyžování! SkiScooter je perfektně navržen tak, aby se nezatěžovala kolena, ale aby byly aktivní svaly na nohou. Pomáhá také rozvíjet motorické dovednosti, rovnováhu a také sebedůvěru.

Děti nabírají při takové vzrušující jízdě odvahu. Technologie náklonu Dynamic Flex byla vytvořena pro jedinečný zážitek z jízdy, který je velmi podobný lyžování. Řídítka usnadňují jízdu v ostrých zatáčkách. Unikátní švýcarský design byl vyhotoven pro vyšší kvalitu a trvanlivost, koloběžka vašim dětem vydrží dlouhou dobu. Jízda na koloběžce je velmi oblíbená aktivita u dětí na celém světě. SmarTrike však vymyslel něco lepšího, co dětem nabídne ještě více vzrušující a ještě zábavnější pocit z jízdy na koloběžce. Koloběžka SkiScooter je výjimečná hračka, která je vhodná pro děti od 5 let.

Koloběžka umožňuje dětem lyžovat přímo na cestě, proto mohou po skončení zimy vyměnit klasické lyže za tuto koloběžku. Děti, které milují tento zimní sport, se do koloběžky SkiScooter ihned zamilují. Výrobce smarTrike je kvalitní producent dětských koloběžek, tříkolek a odrážedel. Už dlouhá léta působí na trhu, je jedním z nejprodávanějších výrobců těchto dětských hraček. Nabízí maximálně bezpečné, kvalitní a originální hračky. O kvalitě svědčí i řada mezinárodních ocenění, ke kterým patří: Toy Industry Awards – Winner Best Outdoor Toy 2013, Winner Right Star – Best baby Essentials Award 2014 a mnoho dalších.

Vlastnosti

  • poskytuje jedinečný zážitek z jízdy jako při lyžování
  • atraktivní barevné provedení v modré a černé kombinaci
  • stupačky, které se hýbou podle přirozených pohybů těla
  • spodní tyče se přizpůsobí každému povrchu
  • úplná kontrola bez ohledu na rychlost
  • hladká jízda
  • unikátní švýcarský design
  • originální inovativní patenty
  • o 10 % rychlejší jízda než u konkurenčních produktů
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
Rozměry produktu87*60*90 cm
Celková výška90 cm
Rozměry balení92*22*32 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost8.3 kg
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.