Tříkolová koloběžka Toy Story Disney Smoby s výškově nastavitelnou rukojetí, protiskluzová

Popis produktu

Dětská tříkolová koloběžka od renomovaného francouzského výrobce Smoby je krásná tříkolová koloběžka, vhodná pro chlapce i dívky od 3 let, kteří mají rádi pohádky. Koloběžka je vyhotovena v moderní zeleno-bílo-fialové kombinaci a na řídítkách se nachází vyobrazený motiv animovaných hrdinů z pohádky Toy Story (Příběh hraček), kterou si oblíbily děti po celém světě. Tříkolová koloběžka je díky svému celokovovému rámu a stabilnímu tříkolovému systému, jako stvořená pro malé závodníky, kteří se na ni mohou bez obav spolehnout.

Kolečka na koloběžce jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Řídítka se dají nastavit do od 67 do 70 cm, přičemž celkové rozměry koloběžky jsou 52*32*70 cm. Koloběžka se vyznačuje schopností růst spolu s vaším dítětem, které s ní zažije spoustu zábavy a radostných chvil, takže ho rozhodně tak brzy neomrzí.

Moderní koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka, proto neváhejte a zakupte ji svým malým neposedům. Koloběžka má nosnost 20 kg. S koloběžkou se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti tráví více času na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky, a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Koloběžka je skladná a jednoduchá na manipulaci a její celková váha je 2,4 kg. Dítě se nemusí obávat případných nerovností na vozovce, jelikož s tichými a spolehlivými gumovými kolečky s protiskluzovým povrchem nehrozí žádné nebezpečí smyku. Jízda na koloběžce je opravdu velmi příjemná s kvalitními protiskluzovými rukojeťmi a chlapci i dívky se mohou ihned vydat na dobrodružnou výpravu. Správná výprava by se samozřejmě neobešla i bez doplňkových ochranných pomůcek, na které by měl myslet každý zodpovědný rodič.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu55*32*70 cm
Celková výška67 - 70 cm
Rozměry balení46*15*25 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,39 kg
Nosnost20 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...