Koloběžka Peppa Pig Disney Smoby tříkolová s nastavitelnou rukojetí 67/70 cm protiskluzová

Popis produktu

Dětská tříkolová koloběžka z dílny francouzských designérů Smoby je stylová tříkolová koloběžka pro děti již od 3 let. Koloběžka je vyhotovena v krásné modro-žluté barevné kombinaci a na řídítkách se nachází emblém s obrázkem veselých selat na koloběžkách, která děti znají z populární televizní série Peppa Pig. Tříkolová koloběžka je díky svému celokovovému rámu a stabilnímu tříkolovému systému jako stvořená pro malé závodníky, kteří si s ní zažijí krásné chvíle.

Kolečka na koloběžce jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Řídítka se dají nastavit do maximální výšky 70 cm, přičemž celkové rozměry koloběžky jsou 55*32*70 cm. Koloběžka se vyznačuje schopností růst spolu s vaším dítětem, které s ní zažije spoustu zábavy a radostných chvil, takže ho rozhodne tak brzy neomrzí.

Moderní koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka, proto neváhejte a zakupte ji svým malým neposedům. Koloběžka má nosnost 20 kg. Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky, a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Koloběžka je skladná a jednoduchá na manipulaci a její celková váha je 2,2 kg. Dítě se nemusí obávat případných nerovností na vozovce, jelikož s tichými a spolehlivými gumovými kolečky s protiskluzovým povrchem nehrozí žádné nebezpečí smyku. Jízda na koloběžce je opravdu velmi příjemná i díky kvalitním protiskluzovým rukojetím a dítě se může bez obav vydat na dobrodružnou výpravu. Správná výprava by se samozřejmě neobešla i bez doplňkových ochranných pomůcek, na které by měl myslet každý zodpovědný rodič.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu55*32*70 cm
Celková výška70 cm
Rozměry balení46*15*25 cm
Celková délka55 cm
Výška rukojeti67 - 70 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,2 kg
Nosnost20 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.