Koloběžka Ultimate Spiderman Mondo Twist & Roll

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Twist & Roll je úžasná a kvalitní dětská koloběžka. Je provedena v motivu komiksové postavičky Ultimate Spiderman, která je velmi oblíbená u dětí. Barevné provedení koloběžky je v krásné kombinaci zářivé modré a červené barvy. Má měkká řídítka, příjemná na dotek, a celá je vyhotovena s množstvím pohádkových obrázků. Dětská koloběžka má kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních a zadního kolečka. Po jejich opotřebení se dají jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nová.

Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter. Koloběžka má pevnou kovovou konstrukci vyrobenou z lehkých materiálů. Výhodou této pohádkové dětské koloběžky Ultimate Spiderman je její ovládání. Při naklonění do strany se kolečka otáčejí tam, kam chce dítě. Výhodou koloběžky je i její nízká hmotnost. Nosnost koloběžky je do 20 kg. Je vhodná pro děti již od 3 let.

Jízda na koloběžce přispívá k dětskému zdraví. Je to skvělá forma pohybové aktivity venku s kamarády, kde si dítě nejen posiluje opěrnou soustavu, ale tříbí si i rozvahu a učí se respektovat pravidla provozu na hřišti. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují. Rozměry dětské koloběžky jsou 12*68*40 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu12 x 68 x 40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Nosnost20 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.