Koloběžka Paw Patrol Smoby tříkolová s nastavitelnou rukojetí 67/70 cm protiskluzová

Popis produktu

Tříkolová koloběžka z dílny francouzských designérů Smoby představuje vynikající dopravní prostředek pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Koloběžka je vyhotovena v krásné červeno-modro-žluté barevné kombinaci a na řídítkách se nachází emblém s obrázkem animovaných pejsků z oblíbené televizní série Paw Patrol (Tlapková patrola). Dětská koloběžka je díky svému celokovovému rámu a stabilnímu tříkolovému systému jako stvořená pro malé závodníky, kteří s ní zažijí krásné chvíle.

Kolečka na koloběžce jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Řídítka se dají nastavit do maximální výšky 70 cm, přičemž celkové rozměry koloběžky jsou 55*32*70 cm. Koloběžka se díky nastavitelným řídítkům vyznačuje schopností růst spolu s vaším dítětem, které s ní zažije spoustu zábavy a radostných chvil, takže ho rozhodně tak brzy neomrzí. Moderní koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka, pyšní se nosností 20 kg.

Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky, a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžka je skladná a jednoduchá na manipulaci. Tichá a spolehlivá gumová kolečka výborně přiléhají na jakýkoliv povrch a jízda na koloběžce je příjemná i díky protiskluzovým rukojetím.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu55*32*70 cm
Celková výška70 cm
Rozměry balení47,5*45,5*37 cm
Výška rukojeti67-70 cm
Výškově nastavitelnéAno
Nosnost20 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.