Koloběžka Scooter Princezny Mondo Twist & Roll

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Scooter Twist & Roll Princess je úžasná a kvalitní dětská koloběžka. Je provedena v motivu dětských pohádek Princezny, které jsou velmi oblíbené u dětí. Barevné provedení koloběžky je v krásné kombinaci zářivé světle a tmavě-růžové barvy. Má měkká řídítka, příjemná na dotek, a celá je vyhotovena s množstvím pohádkových obrázků. Dětská koloběžka má kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních a zadního kolečka.

Po opotřebení se dají kolečka jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nová. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter. Koloběžka pro dětipevnou kovovou konstrukci vyrobenou z lehkých materiálů. Výhodou této pohádkové dětské koloběžky je její ovládání. Při naklonění do strany se kolečka otáčejí tam, kam chce dítě. Výhodou koloběžky je její nízká hmotnost. Nosnost koloběžky je do 50 kg. Je vhodná pro děti již od 3 let.

Jízda na koloběžce přispívá k dětskému zdraví. Je to skvělá forma pohybové aktivity venku s kamarády, kde si dítě nejen posiluje opěrnou soustavu, ale tříbí si také rozvahu, a učí se respektovat pravidla provozu na hřišti. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují. Rozměry dětské koloběžky jsou 12*68*40 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu12 x 68 x 40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Nosnost50 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.