Koloběžka Scooter Air Surfer Pro Wheels Mondo dvoukolová od 3 let

Popis produktu

Dětská dvoukolová koloběžka Mondo s motivem Air Surfer Racing Pro Wheels je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 8 let. Koloběžka pro děti Mondo Air Surfer Racing Pro Wheels s unikátními kolečky Pro Wheels má pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Konstrukce tříkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu.

Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkké, pohodlné a příjemné na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb do výšky 104 cmKoloběžka pro děti se snadno skládá a dá se jednoduše přenášet. Dítě si ji proto může vzít kamkoliv s sebou. Koloběžka má krásnou černo-modrou barvu, která je velmi pěknou hlavně pro chlapce. Dítě ji snadno zastaví pomocí zadní nášlapné brzdy. ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska třídy 5, což zaručuje jejich plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod.

Kolečka mají rozdílný průměr, přední má průměr 12 cm a zadní 8 cm. Po jejich opotřebení se dají jednoduše vyměnit. Nášlapná část koloběžky pro děti Mondo má protiskluzové vlastnosti. Nosnost koloběžky je do 50 kg. Společnost je renomovaný italský výrobce dětských hraček, který je zárukou vysoké kvality, která dětem vydrží dlouhá léta. Jízda na nové koloběžce bude skvělá. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné