Koloběžka Red Bull Pro Wheels 205 Mondo ABEC 5 dvoukolová

Popis produktu

Dětská dvoukolová koloběžka Red Bull Pro Wheels je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Koloběžka pro děti Red Bull Pro Wheels s unikátními kolečky Pro Wheels 205 má pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Konstrukce tříkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitního bezftalátového PVC materiálu.

Řídítka koloběžky jsou měkké, pohodlné a příjemné na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb. Od svých 3 let dítěti vydrží jako nová po mnoho let. Koloběžka pro děti se snadno skládá a dá se snadno přenášet. Dítě si ji proto může vzít kamkoliv s sebou. Koloběžka má krásnou modrou barvu s obrázkem Red Bull Pro Wheels, se kterou se všichni kluci budou cítit jako praví závodníci. Dítě ji snadno zastaví pomocí zadní nášlapné brzdy. ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska třídy 5, což zaručuje jejich plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod.

Kolečka mají průměr 20,5 cm, což je zárukou jejich kvality a skvělého pocity z jízdy. Po opotřebování se dají jednoduše vyměnit. Nášlapná část koloběžky pro děti Mondo má protiskluzové vlastnosti. Nosnost koloběžky je do 50 kg. Společnost Mondo je renomovaný italský výrobce dětských hraček, která je zárukou vysoké kvality, která dětem vydrží dlouhá léta. Jízda na nové koloběžce bude skvělá. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Jedinečná a kvalitní koloběžka Red Bull Pro Wheels je s kolečky o průměru 20,5 cm úžasná a zážitek z jízdy je nezapomenutelný.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...