Koloběžka&odrážedlo Reversible Switch 2v1 Scooter Smoby tříkolová s tichým chodem a výška rukojeti 53/63 cm nosnost 20 kg od 18 měsíců

Popis produktu

Koloběžka a odrážedlo 2v1 Scooter z dílny francouzských designérů Smoby je vynikající sportovní hračka pro chlapce a dívky od 18 měsíců, která se dá bez nářadí za krátký okamžik přeměnit z dětského odrážedla na koloběžku. Koloběžka-odrážedlo je vyhotovena v šedém barevném provedení, díky čemuž se zalíbí každému malému sportovci. Multifunkční koloběžka je díky svému celokovovému rámu, kvalitním plastům a stabilnímu tříkolovému systému jako stvořená pro každé aktivní dítě. Vyznačuje se schopností růst spolu s vaším dítětem, takže ji bude využívat dlouhá léta.

Výškově nastavitelná rukojeť umožní dětem od 18 měsíců používat hračku jako odrážedlo s výškou rukojeti 53 cm a od 24 měsíců jako koloběžku s maximální výškou rukojeti 63 cm. Rodiče dokáží přeměnit odrážedlo na koloběžku za 20 sekund díky patentovanému systému, který nevyžaduje použití nástrojů. Kvalitní kolečka s blatníky se vyznačují tichým chodem, jsou spolehlivá, chráněná proti proražení. Protiskluzové rukojeti poskytnou dětem pocit jistoty a bezpečí. Koloběžka i odrážedlo pomáhají posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si trénují také postřeh a reflexy. Při jízdě se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Rozměry koloběžky jsou 60*30*63 cm (63 cm s maximální výškou držadla). Její celková nosnost je 20 kg. Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu60*30*63 cm
Celková výška63 cm
Rozměry balení16*52*33 cm
Celková délka60 cm
Výška rukojeti53 / 63 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,86 kg
Nosnost20 kg
Barvašedá
Set produktůNe
gift SS2024ECO162 Lopatka a hrable
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.