
| Věk | Od 15 měsíců |
| Rozměry produktu | 60*27*63-68 cm |
| Celková výška | 63-68 cm |
| Celková délka | 60 cm |
| Výškově nastavitelné | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Nosnost | 20 kg |
| Barva | modrá |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...