Koloběžka dvoukolová Llama a přátelé Mondo - AL, PVS kola, ABEC 5

Popis produktu

Dvoukolová koloběžka s motivem animované pohádky Llama a přátelé je skvělá dvoukolová koloběžka pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Koloběžka má pevnou konstrukci a lehký hliníkový rám. Koloběžka je vyhotovena v modro-žluté barevné kombinaci, animované obrázky zaujmou každé dítě. Kola tříkolky jsou vyrobena z kvalitního bezftalátového PVS materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkká a příjemná na dotek, zadní nášlapná brzda se postará o bezproblémové brzdění. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb až do výšky 82 cm. Celkové rozměry produktu jsou 65*82*10 cm.

Nosnost koloběžky je 50 kg. Jízda na koloběžce je nejen zábavná, ale také zdraví prospěšná aktivita. Děti posilují svalstvo a motoriku, určitě si s ní zamilují pohyb a sportování. Ložiska ABEC 5 jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska páté třídy ABEC 5, proto mají kolečka na koloběžce maximálně tichý chod, jsou odolná a vydrží stovky vzrušujících jízd vašeho děťátka. Kolečka mají průměr 12 cm a po opotřebování se dají jednoduše vyměnit.

Výhodou koloběžky je její nízká hmotnost, děti si ji snadno sbalí na výlet či dovolenou. Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z gumy, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i Llama a přátelé. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu, které najdete i v naší nabídce. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter pro ještě vyšší bezpečnost.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu65*82*10 cm
Rozměry balení60*11*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Nosnost50 kg
KolaPVS Ø 120 mm
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.