Koloběžka Mimoni Mondo Twist & Roll

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Twist & Roll Minion je úžasná a kvalitní dětská koloběžka. Je provedena v motivu pohádky Mimoni (Minions), což jsou žluté stvoření, které milují nejen děti. Barevné provedení koloběžky je v zářivé oranžové a modré barvě, které jsou typické pro nezbedné žluté Mimoně. Má měkká řídítka, příjemná na dotek a celá je vyhotovena se spoustou pohádkových obrázků.

Dětská koloběžka má kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních a zadního kolečka. Po jejich opotřebování se dají jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nová. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter. Výhodou této pohádkové dětské koloběžky je její otočné ovládání. Při naklonění do strany se kolečka otáčejí tam, kam chce dítě. Výhodou koloběžky je její nízká hmotnost. Nosnost koloběžky je do 20 kg. Je vhodná pro děti již od 3 let. Jízda na koloběžce přispívá k dětskému zdraví.

Jízda na koloběžce je skvělá forma pohybové aktivity, venku s kamarády kde si dítě nejen posiluje opěrnou soustavu, ale tříbí si také rozvahu a učí se dodržovat pravidla provozu na hřišti. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují. Rozměry dětské koloběžky jsou 12*68*40 cm. Koloběžka má pevnou kovovou konstrukci vyrobenou z lehkých materiálů.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu12*68*40 cm
Balení v kartonu A / NAno
Nosnost20 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...