Koloběžka Mimoni Mondo dvoukolová

Popis produktu

Dětská dvoukolová koloběžka Mondo s motivem rozkošných žlutých postaviček Mimoňů splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Koloběžka pro děti Mondo pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Kolečka tříkolky jsou vyrobena z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkká a příjemná na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb do výšky 80 cm.

Její délka je 65 cm a šířka 10 cm. Koloběžka pro děti se snadno skládá a se snadno přenášet. Dítě si ji proto může vzít kamkoliv s sebou. Koloběžka krásnou modrou a oranžovou barvu s obrázky oblíbených Mimoňů z pohádky Já, padouch. Dítě ji snadno zastaví pomocí zadní nášlapné brzdy. ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska třídy 5, což zaručuje jejich plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod.

Kolečka mají průměr 12 cm a po opotřebování se dají jednoduše vyměnit. Nášlapná část koloběžky pro děti Mondo protiskluzové vlastnosti. Nosnost koloběžky je do 50 kg. Společnost je renomovaný italský výrobce dětských hraček, která je zárukou vysoké kvality, která dětem vydrží dlouhá léta. Jízda na nové koloběžce bude skvělá. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu65*82*10 cm
Rozměry balení60*11*22 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Nosnost50 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.