Koloběžka Letadla Maxi Pro Wheels ABEC 5 Mondo dvoukolová

Popis produktu

Dětská dvoukolová koloběžka Mondo Maxi Planes (Letadla) je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Koloběžka pro děti Mondo Planes s unikátními kolečky Pro Wheels 200 má pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Konstrukce tříkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkká, pohodlná a příjemná na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb do výšky až 104 cm.

Od svých 3 let dítěti vydrží jako nová po mnoho let. Koloběžka pro děti se snadno skládá a dá se snadno přenášet. Dítě si ji proto může vzít kamkoliv s sebou. Koloběžka má krásnou modrou a oranžovou barvu s obrázkem z Disneyho pohádky Planes, se kterou se všichni kluci budou cítit jako praví závodníci. Koloběžka má kvalitní stojan, pomocí kterého se dá pohodlně opřít. Dítě ji snadno zastaví pomocí zadní nášlapné brzdy. ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska třídy 5, což zaručuje jejich plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod.

Kolečka mají průměr 20 cm s přívlastkem PU Injection, což je zárukou jejich kvality a skvělého pocitu z jízdy. Po opotřebování se dají jednoduše vyměnit. Nášlapná část koloběžky pro děti Mondo má protiskluzové vlastnosti. Nosnost koloběžky je do 50 kg. Společnost je renomovaný italský výrobce dětských hraček, která je zárukou vysoké kvality, která dětem vydrží dlouhá léta. Jízda na nové koloběžce bude skvělá. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Jedinečná a kvalitní koloběžka Maxi Planes má modulovateľná řidítka do výšky až 104 cm a spolu s kolečky o průměru 20 cm je zážitek z jízdy nezapomenutelný.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 5 let
Rozměry produktu104 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...