Koloběžka Máša a medvěd Smoby Twist&Roll růžová

Popis produktu

Otočná koloběžka Máša a medvěd je originální tříkolová koloběžka, se kterou se zabaví všechny děti od 3 let. Koloběžka vaše malé jezdce okouzlí nejen dvěma předními koly a pohádkovým designem, ale také krásným růžovo-zeleným barevným provedením. Dětská otočná koloběžka má lehkou konstrukci a snadněji se na ní udržuje stabilita díky předním dvěma kolům. Kolečka v přední a zadní části mají různý průměr, v případě potřeby se dají odmontovat a vyměnit za nová. Má protiskluzová řídítka, která jsou zárukou extra bezpečnosti. Protiskluzový povrch je i na nášlapné části, aby dítě stálo na koloběžce stabilně a bezpečně.

Otočné ovládání, při kterém se pohybem řídítek otáčejí přední kolečka, je velmi zajímavé pro všechny malé děti. Jízda na koloběžce je tak ještě vzrušující. Koloběžka Máša a medvěd je výborná první koloběžka pro nejmenší děti. Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Kromě toho se díky koloběžce děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Pohádkový motiv podněcuje dětskou fantazii.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s jedinečným designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžka má nosnost 20 kg. Koloběžka Smoby je výborným dárkem pro nejmenší děti, které milují aktivní hry a pohyb.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu56*23*68 cm
Celková výška68 cm
Rozměry balení29*18*59 cm
Celková délka56 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,25 kg
Nosnost20 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...