Koloběžka Jake a Piráti z Země Nezemě Smoby tříkolová od 2,5 roku

Popis produktu

Smoby dětská tříkolová koloběžka je vyhotovena v krásných žlutě modrých barvách. Vpředu na řídítkách je pěkný doplněk - pohádkový motiv Jake And The Never Land Pirates (Jake a Piráti z Země Nezemě), který okouzlí každé dítě. Je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná a stabilní koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 2,5 roku. Krásné a originální provedení této pohádkové koloběžky nadchne každé dítě. Koloběžka má stabilní protiskluzovou podložku s pohádkovým obrázkem, aby byla zajištěna co nejbezpečnější jízda pro vaše dítě. Dětská tříkolová koloběžka je vybavena třemi kvalitními silikonovými kolečky, která se v případě potřeby dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nové.

Silikonová transparentní kolečka jsou protiskluzová a zvyšují pohodlnost při jízdě. Jsou také odolná vůči proražení. Přední kolečko má průměr 15 cm a zadní 13 cm. Výška tříkolky od země je 4 cm. Nosnost koloběžky je 20 kg. Konstrukce koloběžky je kombinací pevné a zároveň lehké kovové konstrukce a odolného plastu. Koloběžka pro děti Jake má výškově nastavitelná řidítka, které se dají nastavit podle potřeby vašeho dítěte, a proto koloběžka roste spolu s ním. Madla koloběžky jsou protiskluzová a zároveň příjemná na dotek. Celá koloběžka je provedena v krásné kombinaci žluté a modré barvy s motivem oblíbené postavičky Jake.

Společnost Smoby je francouzský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují a je to skvělá forma pohybové aktivity, při níž se učí rovnováze již od útlého věku. Dětská koloběžka Smoby je díky třem kolečkům mnohem stabilnější. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Jízda na koloběžce je vzrušující zážitek a zároveň skvělá forma pohybové aktivity pro děti na čerstvém vzduchu. Posilují si svaly a zároveň získávají základní znalosti na dopravním hřišti, stávají se rychlé, bystré a rozhodné.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 2.5 roku
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*32*65 cm
Celková výška65 cm
Rozměry balení33*15*45 cm
Celková délka55 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,5 kg
Nosnost20 kg
Kolagumené, tiché a protišmykové
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné