Koloběžka Dobrý Dinosaurus Mondo Twist & Roll

Popis produktu

Otočná dětská koloběžka Twist & Roll s pohádkovým motivem The Good Dinosaur (Hodný dinosaurus) je jedinečná koloběžka se zábavnými vlastnostmi. Je vhodná pro děti od 3 let a je laděná v zářivých barvách zelené a oranžové. Nosnost tříkolové koloběžky je 20 kg. Dětská koloběžka má 3 kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních kol a zadního kolečka. Po jejich opotřebování se dají jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nové.

MaximálNĚ zábavná je tato koloběžka proto, že se při naklonění do strany díky středovému kloubu otáčejí přední kolečka. Má otočné ovládání, což je velmi výjimečná a zajímavá vlastnost hlavně pro menší děti. Děti tak zažívají více vzrušující jízdu jak na klasické koloběžce. Děti se tak učí manévrovat s koloběžkou, učí se udržovat rovnováhu a zároveň posilují svalstvo rukou i nohou. Jízda nakoloběžce je aktivita, kterou milují děti všech věkových kategorií a s otočnou koloběžkou je ještě víc vzrušující a zábavnější. Řídítka koloběžky jsou měkké a pohodlné.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z pryže, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i pohádka o milém dinosaurovi. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu, které najdete i v naší nabídce. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter pro ještě vyšší bezpečnost během jízdy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry balení58*16*24 cm
Balení v kartonu A / NAno
Nosnost20 kg
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné