Dřevěná koloběžka tříkolová Frozen Wheels Foldable Scooter Smoby skládací výškově nastavitelná a protiskluzová tichá

Popis produktu

Tříkolová koloběžka z dílny francouzských designérů Smoby představuje nádherný dárek pro všechny děti a zejména dívky již od 3 let. Fialovo-růžová koloběžka je vyhotovena s motivem animované pohádky Ledové království, takže okouzlí děti na první pohled. Dětská koloběžka je vybavena špičkovým kovovým rámem a nášlapná část je vyrobena z pevného a kvalitního dřeva s protiskluzovým povrchem. Koloběžka je vybavena pohyblivým kloubem, díky kterému lze kdykoli složit a jednoduše přenést či uskladnit.

Kolečka na koloběžce jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby lze jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Řídítka lze nastavit do maximální výšky 70 cm, přičemž celkové rozměry koloběžky jsou 61*33*70 cm. Koloběžka se díky nastavitelným řídítkům vyznačuje schopností růst spolu s vaším dítětem, které s ní zažije spoustu zábavy a radostných chvil, takže ho rozhodně tak brzy neomrzí. Moderní koloběžka se třemi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka, pyšní se nosností 20 kg.

Díky koloběžce se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si trénují také postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžka je skladná a jednoduchá pro manipulaci. Tichá a spolehlivá gumová kolečka výborně přiléhají na jakýkoli povrch a jízda na koloběžce je příjemná i díky protiskluzovým řídítkům.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*33*75 cm
Celková výška75 cm
Výškově nastavitelnéAno
Hmotnost3 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.