Koloběžka dvoukolová Paw Patrol 3 Wheels Foldable Scooter Smoby skládací s brzdou výškově nastavitelná max. 83 cm od 5 let

Popis produktu

Dvoukolová koloběžka Scooter s motivem animovaných pejsků ze seriálu Paw Patrol představuje nádherný dárek pro všechny děti od 5 let. Kvalitní řídítka, pevný kovový rám a možnost snadného složení na cesty, to vše nabízí kvalitní koloběžka od francouzské značky Smoby. Dětská koloběžka je lehká, jezdí se na ní velmi jednoduše a pohodlně. Kolečka jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby lze jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Zadní část koloběžky je vybavena spolehlivou nožní brzdou. Řídítka lze výškově nastavit až do 83 cm, proto se vašemu dítěti skvěle přizpůsobí a roste spolu s ním.

Rukojeti jsou ukončeny rozšířením, díky čemuž jsou ruce dítěte při jízdě lépe chráněny. Koloběžku lze velmi jednoduše složit a tak si ji mohou vaše dětičky sbalit na dovolené či výlety. Koloběžka s protiskluzovou plochou a tichými gumovými kolečky potěší každé dítě svými jízdními vlastnostmi. Děti se při jízdě učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí si pohybové dovednosti a motoriku. Také si posilují svalstvo na rukou a nohou, trénují si postřeh a reflexy. Originální koloběžka v modrém provedení má maximální nosnost 50 kg a její rozměry jsou 70*32*83 cm.

Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky, jako jsou chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Francouzská značka Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s originálním designem. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu70*32*83 cm
Rozměry balení22*10*64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.