
| Věk | Od 5 let |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 70*32*83 cm |
| Celková výška | 83 cm |
| Rozměry balení | 22*10*64 cm |
| Celková délka | 70 cm |
| Výška rukojeti | 83 cm |
| Výškově nastavitelné | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Nosnost | 50 kg |
| Barva | žlutá |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...