Koloběžka Hledá se Dory Mondo Twist & Roll

Popis produktu

Otočná dětská koloběžka Twist & Roll je jedinečná koloběžka s krásným pohádkovým motivem Hledá se Dory (Finding Dory). Zapomnětlivou rybičku Dory znáte již z pohádky Hledá se Nemo. Je vhodná pro děti od 3 let a je laděná v zářivých barvách modré a žluté. Nosnost tříkolové koloběžky je 20 kg. Dětská koloběžka má 3 kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních kol a zadního kolečka. Po jejich opotřebování se dají jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nové.

Maximálně zábavná je tato koloběžka proto, že se při naklonění do strany díky středovému kloubu otáčejí přední kolečka. Má otočné ovládání, což je zajímavá vlastnost hlavně pro menší zvídavé děti. Děti tak zažívají více vzrušující jízdu jak na klasické koloběžce. Děti se tak učí manévrovat s koloběžkou, učí se udržovat rovnováhu a zároveň posilují svalstvo rukou i nohou. Jízda na koloběžce je aktivita, kterou milují děti všech věkových kategorií a s otočnou koloběžkou je ještě víc vzrušující a zábavnější. Řídítka koloběžky jsou měkké a pohodlné.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z pryže, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, mezi které patří i pohádka o rybičce jménem Dory. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu, které najdete i v naší nabídce. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter pro ještě vyšší bezpečnost během jízdy a navíc je vyzdobena obrázkem z pohádky Hledá se Dory.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry balení58*16*24 cm
Balení v kartonu A / NAno
Nosnost20 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...