Koloběžka Barbie Mondo ABEC 5 dvoukolová

Popis produktu

Dětská dvoukolová koloběžka Mondo s motivem panenky Barbie splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Koloběžka pro děti Mondo Barbie má pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkké a příjemné na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb do výšky až 80 cm. Její délka je 65 cm a šířka 10 cm.

Koloběžka pro děti se snadno skládá a dá se snadno přenášet. Dítě si ji proto může vzít kamkoliv s sebou. Koloběžka má krásnou růžovou a modrou barvu s obrázky a s hvězdičkami oblíbené panenky Barbie, kterou malé dívky prostě milují. Dítě ji snadno zastaví pomocí zadní nášlapné brzdy. ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska třídy 5, což zaručuje jejich plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod.

Kolečka mají průměr 12 cm a po opotřebování se dají jednoduše vyměnit. Nášlapná část koloběžky pro děti Mondo má protiskluzové vlastnosti. Nosnost koloběžky je do 50 kg. Společnost Mondo je renomovaný italský výrobce dětských hraček, který je zárukou vysoké kvality, která dětem vydrží dlouhá léta. Jízda na nové koloběžce bude skvělá. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
Rozměry produktu65x82x10 cm
Nosnost50 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné