Koloběžka Auta Scooter Mondo Twist & Roll

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Twist & Roll Cars (Auta) je úžasná a kvalitní dětská koloběžka s otočným řízením. Je provedena v motivu dětské pohádky Auta, která je velmi oblíbenou u dětí. Barevné provedení koloběžky je v krásné kombinaci červené a bílé barvy. Má měkké řídítka, příjemné na dotek, a celá je vyhotovena s množstvím pohádkových obrázků. Dětská koloběžka má kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních a zadního kolečka.

Po opotřebení se dají kolečka jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nové. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter. Výhodou této pohádkové dětské koloběžky je její ovládání. Při naklonění do strany se kolečka otáčejí tam, kam chce dítě. Výhodou koloběžky je její nízká hmotnost. Nosnost koloběžky je do 20 kg. Je vhodná pro děti již od 3 let. Jízda na koloběžce přispívá k dětskému zdraví.

Taková jízda je skvělá forma pohybové aktivity venku s kamarády kde si dítě nejen posiluje opěrnou soustavu, ale tříbí si i rozvahu a učí se respektovat pravidla provozu na hřišti. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují. Rozměry dětské koloběžky jsou 12*68*40 cm. Koloběžka má pevnou kovovou konstrukci vyrobenou z lehkých materiálů.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu12 x 68 x 40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Nosnost20 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné