Kolečkové brusle Auta Mondo s chrániči velikost 22–29

Popis produktu

Krásné dětské brusle Auta (Cars) mají mimořádně pěkný design, krásnou červenou barvu a motiv z animované pohádky Auta (Cars). Na nohou dobře sedí a pohodlně se nosí. Velikost bruslí pro děti Auta je do značné míry univerzální a dá se jednoduchým způsobem přizpůsobit na nohy v rozmezí čísel 22–29. Brusle Auta jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších plastových materiálů, které se jen tak lehce nezničí.

Vhodně rozmístěná kolečka po obou stranách nohy z nich dělají výborné první dětské brusle na učení. Rovnováha se na nich udrží mnohem snáze než na klasických bruslích, které mají kolečka pouze v jedné řadě. Kvůli pevnějším kolečkům tyto chlapecké brusle doporučujeme používat na povrchu bez větších nerovností. Jelikož děti se v zápalu hry při bruslení mohou zranit, k bruslím je v ceně sada chráničů Auta.

Chrániče jsou kvalitní, pevné, pohodlné a snadno se dají nasadit. Ochrání dítě před úrazem kolen a loktů, ke kterým by bez chráničů mohlo docházet poměrně často, což platí i pro zkušenější dětské bruslaře. Chrániče doporučujeme použít při každém bruslení. Brusle i chrániče dodáváme v praktickém pěkném obalu na zip, do kterého se po bruslení mohou uložit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů a hraček a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii čtyřkolečkové brusle pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Itálii
Rozměry produktu22-29 size
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.