Kolečkové brusle Auta Mondo s chrániči a helmou velikost 22-29

Popis produktu

Krásné dětské brusle Auta(Cars). Mají mimořádně pěkný design, krásnou červenou barvu a motiv z animované pohádky Auta(Cars). Na nožkách dobře sedí a pohodlně se nosí. Velikost bruslí pro děti Auta je do značné míry univerzální a dá se jednoduchým způsobem přizpůsobit na nožky v rozmezí čísel 22-29. Brusle Auta jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších plastových materiálů, které se jen tak lehce nezničí. Vhodně rozmístěné kolečka po obou stranách nožky z nich dělají výborné první dětské brusle na učení.

Rovnováha se na nich udrží mnohem jednodušší než na klasických bruslích, které mají kolečka pouze v jedné řadě. Kvůli pevnějším kolečkům tyto dětské brusle doporučujeme používat na povrchu bez větších nerovností. Jelikož děti se v zápalu hry a při učení bruslení mohou zranit, k bruslím je v ceně sada chráničů a helma AutaPřilba splňuje všechny bezpečnostní standardy Evropské Unie a spolehlivě ochrání hlavičku dítěte před tvrdými nárazy.

Chrániče jsou kvalitní, pevné, pohodlné a snadno se dají nasadit. Ochrání dítě před úrazem kolen a loktů, ke kterým by bez chráničů mohlo docházet, což platí i pro zkušenější dětských bruslaře. Přilbu a chrániče doporučujeme použít při každém bruslení. Brusle i chrániče dodáváme v pěkné a praktické tašce na zip, do které se po bruslení mohou brusle odložit. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů a hraček a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii čtyř kolečkové brusle pro děti.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu22-29 size
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné