Kolečkové brusle Frozen Mondo s přilbou a chrániči velikost 22-29

Popis produktu

Mondo dětské brusle Frozen od italského výrobce pro dívky od 3 let mají mimořádně pěkný design, modro-růžovou barvu a motiv z pohádky Frozen-Ledové království. Na nožkách dobře sedí a pohodlně se nosí. Velikost bruslí pro děti Frozen je do značné míry univerzální a dá se jednoduchým způsobem přizpůsobit na nožky v rozmezí čísel 22-29. Kolečkové brusle jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších plastových materiálů, které se jen tak lehce nezničí. Vhodně rozmístěné kolečka po obou stranách nožky z nich dělají výborné první dětské brusle na učení. Rovnováha se na nich udrží mnohem jednodušší než na klasických bruslích, které mají kolečka pouze v jedné řadě. Kvůli pevnějším kolečkům tyto dětské brusle doporučujeme používat na povrchu bez větších nerovností.

Protože děti se v zápalu hry a při učení bruslení mohou zranit, ke bruslím je v ceně sada chráničů a přilba Frozen. Přilba k dětským bruslím splňuje všechny bezpečnostní standardy Evropské unie a spolehlivě ochrání hlavičku dítěte před tvrdými nárazy. Chrániče jsou kvalitní, pevné, pohodlné a snadno se dají nasadit. Ochrání dítě před úrazem kolen a loktů, ke kterým by bez chráničů mohlo docházet, což platí i pro zkušenější dětských bruslaře. Přilbu a chrániče doporučujeme použít při každém bruslení. Brusle i chrániče dodáváme v pěkné a praktické tašce na zip, do které se po bruslení mohou brusle odložit.

Za výrobou široké škály hraček Mondo je pečlivý přístup k práci, inovacím a dětským potřebám. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů a hraček a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii čtyř kolečkové brusle pro děti. Výrobky od společnosti Mondo splňují přísná evropská kritéria kvality.

 

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu22-29 size
Rozměry balení29*12*27 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvatyrkysová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...