Kolečko na zahradu Écoiffier tyrkysové se setem od 18 měsíců

Popis produktu

Hledáte dětské kolečko pro své malé dítě? Dětské kolečko se setem Écoiffier je krásná hračka pro všechny děti od 18 měsíců, s níž se dosyta zabaví na zahradě či pískovišti. Dětské kolečko je vyhotoveno v tyrkysovo-zelené kombinaci, která ladí s přiloženým setem hraček, ve kterém dítě najde praktický kbelík s IML potiskem s obrázkem různých druhů ovoce, dále sítko na písek, lopatku, hrábě a konvičku na zalévání. Set do písku má originální motiv v podobě obrázků ovoce, což potěší každé dítě. Hračky v soupravě děti využijí nejen v písku, ale u vody. S malou zelenou konvičkou si mohou hrát na zahradníky a pomáhat rodičům se zaléváním květin.

Kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního materiálu a pro větší stabilitu má 2 kola, díky kterým je snadno ovladatelné a dítě bude mít ze hry větší požitek. Děti si při hře na zahrádkáře zlepšují jemnou motoriku, koordinaci pohybů a udržování rovnováhy při práci s kolečkem. Při hře více dětí s kolečkem a setem hraček přichází k lepšímu rozvoji sociálních dovedností, děti se učí spolupracovat a komunikovat. Originální barvy na hračkách Écoiffier u dětí pozitivně ovlivňuje rozvoj jejich fantazie a představivosti. Celkové rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu59*30*32 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.