Kolečko na zahradu Écoiffier červené se setem od 18 měsíců

Popis produktu

Hledáte dětské kolečko pro své malé dítě? Dětské kolečko se setem Écoiffier je krásná hračka pro všechny děti od 18 měsíců, se kterou se dosyta zabaví na zahradě či pískovišti. Dětské kolečko je vyhotoveno v červeno-zelené kombinaci, která ladí s přiloženým setem hraček, ve kterém dítě najde praktickou lopatku, hrabičky, konvičku, mrkvičku a kyblík s vyobrazeným motivem zeleniny. Kolečko pro děti je vyrobeno z kvalitního materiálu a pro větší stabilitu má 2 kolečka, díky kterým je snadno ovladatelné a dítě bude mít ze hry větší požitek.

Dětské kolečko u dětí rozvíjí jemnou motoriku a zlepšuje koordinaci pohybů. Při hře více dětí s kolečkem a setem hraček dochází k lepšímu rozvoji sociálních dovedností, děti se učí spolu vycházet a komunikovat. Barevný set hraček u dětí také pozitivně ovlivňuje jejich kreativitu a představivost. Celkové rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky od tohoto výrobce vhodné i pro nejmenší děti. Výrobce Écoiffier se orientuje především na vysokou kvalitu a originální francouzský design svých hraček.

Doprava nad 49€
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu59*30*32 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné