Kolébka pro dvě panenky do 42 cm Baby Nurse Smoby patrová od 24 měsíců

Popis produktu

Smoby patrová kolébka Baby Nurse pro 2 panenky je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenky s velikostí 42 cm. Patrová kolébka pro dětské panenky má krásné provedení růžové a tmavě růžové s bílými doplňky a obrázky květinek a srdíček. Přikrývky pro panenky jsou z kvalitní tkaniny s pěknými vzory. Přikrývka pro panenku je tmavě růžové barvy s bílými puntíky. Kolébka je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek. V přední části kolébky i nad hlavou panenky je znak Baby Nurse. Je to skvělá hračka, která slouží jako doplněk k panence. Hračka je vhodná pro dítě, které se chce hrát se dvěma panenkami najednou nebo pro sestřičky dvojčata. Kolébky se dají rozložit a používat samostatně.

Kolébka má jemné oblé tvary, které se rozhoupe při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku. Z obou stran kolébky jsou úchyty, na snadné přenášení. K čištění tkaniny používejte pouze jemně navlhčenou houbičku. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky se hrají na maminku. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností.

Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence. Prostřednictvím držení, krmení, uspávání, a hry s dětskou panenkou, děti napodobují dospělé, a učí se jak dávat lásku ostatní. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rádi starají o svou panenku. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Kolébky pro panenky jsou skvělý doplněk pro hru s panenkou, vhodný pro děti od 24 měsíců. Rozměry kolébky jsou 29*56*52 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*56*52 cm
Celková výška56 cm
Rozměry balení58*10*58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,75 kg
Poznámkadvojičky
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné