Kolébka pro panenku Baby Nurse Zlatá edice Smoby s peřinkou od 18 měsíců

Popis produktu

Kolébka Baby Nurse pro panenku je krásná hračka ze Zlaté edice francouzského výrobce Smoby. Postýlka je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenku o velikosti do 42 cm. Kolébka pro dětskou panenku má krásné provedení v jemné světle růžové a tmavě růžové barvě v kombinaci s šedou a originální design dává kolébce pro děti nápis Baby Nurse a potisk hvězdiček a motýlků. Přikrývka pro panenku je vyrobena z kvalitní tkaniny v bílé barvě s barevným potiskem, která dokonale ladí s postýlkou. Kolébka je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek. Je to skvělá hračka, která slouží jako doplněk k panence. Kolébka má jemné oblé tvary, které se rozhoupe při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku.

Z obou stran kolébky jsou úchyty, na snadné přenášení. K čištění kolébky pro panenku používejte jen jemně vlhkou houbičku. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky si hrají na maminku. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Prostřednictvím držení, krmení, uspávání a hry s dětskou panenkou, děti napodobují dospělé, a učí se, jak dávat lásku ostatním. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rády starají o svou panenku. Kolébka pro panenku je doplněk pro hru s panenkou, vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry kolébky jsou 29*52*26 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*52*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení57*10*34 cm
Celková délka52 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,49 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32-42 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné