Kolébka Baby Nurse Smoby s baldachýnem pro 52 cm panenku od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby dětská kolébka Baby Nurse je kvalitní plastový výrobek, vhodný pro panenky s velikostí 52 cm. Kolébka pro panenku má krásné provedení růžové, bílé a modré barvy s obrázky květinek a srdíček. Přikrývka pro panenky je z kvalitní tkaniny s pěknými vzory. Kolébka je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek. Kolébka je pevná a stojí na vyvýšených nožkách oblého tvaru. Kolébka pro dětskou panenku je doplněna o krásný baldachýn. Je to skvělá hračka, která slouží jako doplněk k panence. Kolébka má jemné oblé tvary, které se rozhoupe při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku.

K čištění tkaniny používejte pouze jemně navlhčenou houbičku. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky se hrají na maminku. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Na vlastní panence se učí jak ji oblékat a svlékat, což pak praktikují i ​​sami na sobě. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Je to úžasný způsob jak připravit dítě na příchod sourozence.

Prostřednictvím držení, krmení, uspávání a hry s dětskou panenkou, děti napodobují dospělé, a učí se jak dávat lásku ostatní. Určitě si získá srdce každé malé princezny. Hra s panenkou patří mezi nejoblíbenější dětské hry. Děti se rádi starají o svou panenku. Smoby je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Produkty Smoby mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Kolébky pro panenky jsou skvělý doplněk pro hru s panenkou, vhodný pro děti od 3 let věku. Rozměry kolébky jsou 84*36*58 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu84*36*58 cm
Celková výška84 cm
Rozměry balení39*11*51 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,51 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku52 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné