Kolébka s baldachýnem Baby Nurse Smoby pro 42 cm panenku od 18 měsíců

Popis produktu

Smoby kolébka pro panenku Baby Nurse je nádherná hračka vhodná pro holčičky od 18 měsíců. Dívčí hračka má rozměry 52*33*76cm, do kolébky se vejde panenka s délkou 42 cm. Kolébka pro panenku je laděna v něžných růžových odstínech, baldachýn ve vrchní části je bílý s květinkovým motivem. Baldachýn se dá složit dolů, holčičky ho mohou svým miminkům - panenkám zatáhnout, aby si mohli klidně pospat. Hračka pro panenky je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, díky jedinečnému designu a hebkému povrchu mu neodolá žádné nejmenší holčička.

Hraní se s panenkami je krásná hra, kterou mají rády všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Když své miminko uloží do krásné postýlky Smoby a zakryjí jejich baldachýnem, rozvíjejí se jejich pohybové dovednosti, jemná motorika, nabírají jistý pocit zodpovědnosti za své děťátko - panenku. Kolébka pro panenky zajistí klidné noci, aby panenka přestala plakat, stačí ji jemně pohoupat. Panenka není součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky Smoby mají hladké oblé hrany, které slouží jako ochrana před zraněním pro nejmenší děti, aby byly během hraní vždy v bezpečí. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i ​​nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*33*76 cm
Celková výška76 cm
Rozměry balení39*13*54 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,88 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...