Kohoutek na hraní Henry Playfarm Animals je vynikající dárek pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Pěkný kohoutek Henry má výšku až 32 cm, je vyroben z kvalitních plastů a je vhodný na hru do interiéru i exteriéru. Děti se s ním zabaví při hře na farmáře, rozvíjejí si jemnou motoriku, fantazii a představivost. Působí realisticky, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří přírodní atmosféru. Vaši nejmenší s ním zažijí veselé zážitky, mohou si doplnit sbírku zvířátek, a se svými sourozenci a kamarády si budou vyprávět příhody o zvířátkách, a tak si rozvíjet i jazykové schopnosti.
Hračky BIG jsou testovány německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Německo |
| Rozměry produktu | 15*24*32 cm |
| Celková výška | 32 cm |
| Celková délka | 24 cm |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Barva | béžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...