Plyšový otec kohout s kuřátky Linoo Chicken Dad Plush Paul Kaloo krékrémový 35 cm z jemného plyše v dárkové krabičce od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšový otec kohout s kuřátky z nejnovější edice Linoo od francouzské společnosti Kaloo představuje nádhernou hračku pro nejmenší děti již od narození. Kohout Paul je vysoký 35 cm a nosí v šátku s barevným přírodním motivem svá mláďátka, něžným způsobem tak vyjadřuje blízký vztah rodiče a dítěte. Společně představují silný symbol oslavující ochranářský instinkt a lásku, která se projevuje mezi otcem a dítětem. Tyto originální plyšové hračky v krásném krémovém provedení jsou jako stvořené pro vaše nejmenší, povrch jejich tělíčka tvoří prvotřídní plyš, který je hebký a jemný k citlivé dětské pokožce. Součástí balení je originální dárková krabička, takže je můžete darovat svým blízkým při jakékoli příležitosti.

Plyšová hračka dokáže zachycovat vlastní vůni miminka, což je důležité zejména v prvních týdnech po porodu. Plyšový kohout přináší díky tomu dítěti pocit klidu a jistoty v novém světě, také mu pomáhá rychleji usnout. Hra s plyšovými hračkami je základem pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Miminka mají zvýšenou hmatovou citlivost, reagují na každý dotek, je důležité, aby děti objevovaly nové věci a zkoumaly povrch hračky. Děti mohou plyšové zvířátko bez problémů ochutnávat a kousat, což pro ně představuje typický způsob zkoumání okolních předmětů. Každá dětská hračka Kaloo je přísně testována a splňuje i ty nejvyšší standardy kvality.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětská hračka se snadno čistí, doporučený způsob čištění je praní při 30 °C. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů. Výplň v plyšových hračkách Kaloo se skládá ze 100% recyklovaných plastových láhví, čímž společnost významně přispívá k ochraně životního prostředí.

Vlastnosti

  • hebký kohout s kuřátky z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • realistický vzhled
  • velikost 35 cm
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C, aby se zachovala barva a kvalita hračky
  • francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu14*17*33 cm
Celková výška35 cm
Celková délka14 cm
Hmotnost190 g
Barvakrémová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.