Figurky 8 kusů koček 44 Cats Smoby s doplňky – velký set

Popis produktu

Sada 8 figurek koček z animovaného seriálu 44 Cats (44 Koček) z dílny francouzských designérů Smoby představuje vynikající dárek pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Nádherné figurky kočiček v pestrých barvách přicházejí s jejich oblíbenými doplňky, takže se zalíbí dětem na první pohled. Akční set 8 sběratelských figurek získáte za sníženou cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Realistický vzhled, detailní zpracování a syté barvy na figurkách přinese dětem množství krásných zážitků.

Figurky veselých kočiček mají velký význam na správný vývoj dítěte, které poznává nové barvy a tvary, seznamuje se s novými animovanými hrdiny. Rozvíjí si fantazii a představivost, manipulací s figurkami si zlepšuje jemnou motoriku. Učí se jména postaviček, vytváří si k nim asociace a vymýšlí jim další veselá dobrodružství. Figurka kočičky je vyhotovena z kvalitních a jemných plastů, vydrží dětem dlouhá léta. Doplní si jí svou sbírku, přičemž si se svými sourozenci a kamarády budou vyprávět příběhy o odvážných kočičkách.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry balení37*26*22 cm
Barvaoranžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...