Figurka kočka Meatball s vozidlem 44 Cats Smoby

Popis produktu

Figurka kočka Meatball z animované televizní série 44 Cats představuje krásný dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Oranžová kočička Meatball, která hraje na klávesy v hudební skupině Buffycats, potěší každého malého fanouška této skupiny. Kočička Meatball přichází v balení se svou oblíbenou loďkou na kolečkách, na níž ráda tráví veškerý svůj volný čas. Realistický vzhled, detailní zpracování a syté barvy na figurce Meatball přinese dětem množství krásných zážitků. Sběratelskou figurku s vozem z dílny francouzských designérů Smoby si dítě může doplnit i dalšími postavičkami z této animované televizní série, která si získala děti po celém světě.

Figurky populárních kočiček všestranně rozvíjejí vaše dítě, které poznává nové barvy a tvary, seznamuje se s animovanými hrdiny. Rozvíjí si fantazii a představivost, manipulací s figurkami si zlepšuje jemnou motoriku. Učí se jména postaviček, vytváří si k nim asociace a vymýšlí jim další veselé dobrodružství. Figurka kočičky je vyhotovena z kvalitních plastů, vydrží dětem dlouhá léta. Doplní si jí svou sbírku, přičemž si se svými sourozenci a kamarády budou vyprávět příběhy o odvážných kočičkách.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry balení26*11*20 cm
Barvahnědá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...