Zábavný set mačka Lampo 44 Cats Deluxe Smoby s různými funkcemi

Popis produktu

Zábavný set kočka Lampone Deluxe z animované série 44 Cats potěší a zabaví všechny děti od 3 let, které mají rády dobrodružství s kočičkami z populární skupiny Buffycats. V tomto krásném setu se nachází kočička Lampo spolu s jejím oblíbeným místem na spaní – starý basový nástroj, ve kterém si může kdykoliv odpočinout. Dítě se dosyta zabaví s oranžovou kočičkou, může jí hýbat a přizpůsobovat její tvar díky otočným kloubem. Figurka Lampo se tak snadno vejde do hudebního nástroje, ve kterém jsou vyobrazeny knížky, vítězný pohár a na vrcholu se nachází pohyblivé křeslo, které dítě ovládá manipulací s rybičkou.

Žluto-modrá rohožka se dá z hudebního nástroje jednoduše vyjmout a dát zpět, děti zažijí spoustu radostných chvil se svým oblíbeným animovaným hrdinou. Figurky kočiček všestranně rozvíjejí chlapce a dívky, poznávají nové barvy a tvary, procvičují si jemnou motoriku a také si rozvíjejí fantazii a představivost, vymýšlejí si svá vlastní dobrodružství s odvážnými kočičkami. Figurka je vyhotovena z kvalitních plastů, vydrží dětem dlouhá léta. Dítě si může zahrát na sběratele a rozšiřovat si svou sbírku i dalšími postavičkami kočiček, které nabízíme v našem e-shopu. S touto výbornou hračkou se zabaví i několik děti, kamarádi a sourozenci, přičemž si budou vyprávět příhody s kočičkami a vzpomínat na jejich příhody v televizi.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem nádherné hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry balení26*11*20 cm
Barvahnědá
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...