Figurka kočka Cosmo s vysílačkou 44 Cats Smoby 17*19*7 cm

Popis produktu

Každé dítě se touží stát se astronautem a zažít dobrodružství ve vesmíru. Figurka kočka Cosmo z animované televizní série 44 Koček je tím pravým dárkem pro všechny děti od 3 let. Odvážná kočička Cosmo, která je přítelem kočiček ve skupině Buffycats, potěší každého obdivovatele vesmíru. Kočička Cosmo v astronautském skafandru přichází v balení spolu se žlutou vysílačkou, pomocí které komunikuje se svými kamarády. Realistický vzhled, detailní zpracování a syté barvy na figurce Cosmo přinese dětem množství krásných zážitků při odhalování tajemství vesmíru. Sběratelskou figurku z dílny francouzských designérů Smoby si dítě může doplnit i dalšími postavičkami z této animované televizní série, která si získala děti po celém světě.

Figurky populárních kočiček všestranně rozvíjejí vaše dítě, které poznává nové barvy a tvary, seznamuje se s animovanými hrdiny. Rozvíjí si fantazii a představivost, manipulací s figurkami si zlepšuje jemnou motoriku. Učí se jména postaviček, vytváří si k nim asociace a vymýšlí jim další veselá dobrodružství. Figurka kočičky je vyhotovena z kvalitních plastů, vydrží dětem dlouhá léta. Doplní si jí svou sbírku, přičemž si se svými sourozenci a kamarády budou vyprávět příběhy o odvážných kočičkách. Rozměry produktu jsou 17*19*7 cm.

Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení17*19*7 cm
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.