
| Věk | Od 3 let |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 50*54*66 cm |
| Celková výška | 66 cm |
| Rozměry balení | 46*11*67 cm |
| Celková délka | 46 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | bílá |
| Vhodné pro panenku | 32 - 42 cm |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...