Kočárek trojkombinace Maxi Cosi 3in1 Pushchair+Pram Sage Smoby hluboký/sportovní/přenosná postýlka pro 42 cm panenku olivový

Popis produktu

Kočárek trojkombinace Maxi Cosi 3v1 od francouzského Smoby je skvělý dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Kočárek lze poskládat na 3 různé způsoby – tradiční hluboký kočárek, sportovní kočárek – bugina nebo lze využít jako praktickou přenosnou postýlku pro panenku. Kočárek pro panenku v krásném olivovém provedení působí elegantně a nadčasově, zaujme děti na první pohled. Pevná a stabilní kovová konstrukce kočárku v kombinaci s odolným plastovým materiálem nabízí dětem při jízdě s panenkou ty nejlepší jízdní vlastnosti, které umocňují také tichá kolečka. Přední kolečka jsou otočná o 360° pro snazší manévrování do stran. Ergonomicky tvarovaná rukojeť je ve výšce 66 cm.

Sportovní část vaničky lze jednoduše složit do vodorovné polohy, napojit na ni hlubokou vaničku a kočárek se rychle přemění na klasický hluboký kočárek se stříškou. Pod sedadlem se nachází úložný prostor, do kterého si děti odloží veškeré doplňky a příslušenství k panence. Hlubokou část vaničky lze samostatně používat jako přenosnou postýlku pro panenku, ve vrchní části stříšky je umístěna rukojeť, která dítěti umožňuje snadné přenášení. Při jízdě ve sportovním kočárku je panenka chráněna i bezpečnostním pásem proti vypadnutí. Kočárek je vhodný pro panenku o maximální velikosti 42 cm.

Design kočárku navrhli přední francouzští designéři Smoby, takže vypadá jako opravdový kočárek pro miminko. Vožení panenky v kočárku je velmi oblíbená hra mezi nejmenšími dětmi, které si při této činnosti rozvíjejí jazykové a komunikační schopnosti, jemnou motoriku, fantazii a představivost. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se děti přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život rodičů přináší, získávají pocit zodpovědnosti. Rozměry kočárku jsou 55*39*65 cm, panenka není součástí balení. Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s vlastním originálním designem. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu55*39*65 cm
Celková výška65 cm
Rozměry balení34*20*53 cm
Výška rukojeti65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,8 kg
Noteno baby
Barvazelená
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůNe
gift SS2024ECO787 Vanička s nočníkom
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.